Svatby a hostiny Hotel Salety, ideální místo pro pořádání svatebních hostin

Hotel Salety v centru Valtic je svou výhodnou polohou a vybavením ideálním místem pro pořádání svatebních obřadů/hostin, firemních akcí a rodinných oslav. Připravena je pro vás vybavená restaurace s možností venkovního posezením v historickém podloubí, nebo zahrádka a s poutavým výhledem na zámek. K dispozici je vinný sklípek, který profesionální degustací zpestří vaši jedinečnou oslavu.

Café-wine-bistro a venkovní posezení hotel Salety Valtice

Připraveno je pro vás posezení ve stylovém nekuřáckém interiéru s klenbovým stropem z 18. století. Prostory restaurace s kapacitou 60 míst lze rezervovat jak pro soukromé, tak firemní akce. V příjemném prostředí restaurace si můžete pochutnat na pokrmech regionální i světové kuchyně. Zahrádka s výhledem na hlavní průčelí valtického zámku pojme kolem 40 osob. Využívá se převážně v letních měsících. Můžete využít stíněné posezení před hotelem, nebo v romantickém průchodu s dětským koutkem.

img 850x425 restaurace 01

Svou osobitou atmosférou a umístěním je Hotel Salety ideálním místem pro pořádání svatební hostiny, rodinné oslavy i firemního večírku. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Ubytování svatebčanů hotel Salety Valtice

Nabízíme ubytování v sedmi pokojích typu standard, pěti pokojích exclusive s výhledem na zámek, jednom bezbariérovém pokoji a třech velkoryseji řešených aparmá. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny na úrovni ****.

img 850x425 svatba pokoj 01

Jejich samozřejmou součástí je TV se satelitními programy, Wi-fi připojení k internetu, lednička a pohodlná koupelna s fénem. Součástí ceny za ubytování je snídaně podávaná v hotelové restauraci, parkování přímo před hotelem a bezplatné připojení k internetu.

Svatby a hostinyHotel Salety, ideální místo pro pořádání svatebních hostin

Připravena je pro vás vybavená restaurace s možností venkovního posezením v historickém podloubí, nebo zahrádka a s poutavým výhledem na zámek. K dispozici je vinný sklípek, který profesionální degustací zpestří vaši jedinečnou oslavu.

 

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.