Restauracehotelu Salety ve Valticích

V restauraci Hotelu Salety je pro vás připraveno posezení ve stylovém nekuřáckém interiéru s klenbovým stropem z 18. století. Samozřejmostí v naší nabídce je i prémiová káva značky Davidoff a kvalitní vína od místních vinařů. Prostory restaurace s kapacitou 60 míst lze rezervovat jak pro soukromé, tak firemní akce.

img 850x425 restaurace 01cz

Otevírací doba Restaurace
Pondělí - Úterý - zavřeno (otevřeno pouze pro firemní akce na objednávku), Středa 10:00 - 20:00, Čtvrtek - Sobota 10:00 - 22:00, Neděle 10:00 - 16:00
img 379x253 restaurace 03

Kvalita je u nás nedůležitější

jsme přesvědčeni, že naše pokrmy zasytí váš žaludek a polahodí také vašemu oku.

img 379x253 restaurace 02

Lokální ráz je pro nás výzvou

Menu je sestaveno podle ročního období a dle folklorního rázu našeho města.

img 379x253 restaurace 01

Moderní trendy

V menu se snoubí moderní technologické postupy s mírnou dávkou inovace.

V první řadě bychom vás rádi jménem celého týmu uvítaly v restauraci hotelu Salety a budeme se snažit, aby váš pobyt v hlavním městě vína byl co nejpříjemnější. V jídelním a nápojovém lístku se snoubí lokální suroviny s rázem našeho malebného kraje a moderními postupy spolu s nápaditostí našeho šéfkuchaře Jana Skřičky.
Přejeme DOBROU CHUŤ a třeba brzy na viděnou.

Venkovní posezení hotel Salety Valtice

Zahrádka s výhledem na hlavní průčelí valtického zámku pojme kolem 40 osob. Využívá se převážně v letních měsících. Můžete využít stíněné posezení před hotelem, nebo v romantickém průchodu s dětským koutkem.

img 850x425 venovni posezeni 01

Svou osobitou atmosférou a umístěním je Hotel Salety ideálním místem pro pořádání svatební hostiny, rodinné oslavy i firemního večírku. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vinný sklípek hotel Salety Valtice

Valtice jsou Hlavním městem vína. Hotel Salety vám nabídne profesionální degustace a ukáže všechny krásy vína i historie. Ve spolupráci se společností WINVIN jsme otevřeli útulný vinný slípek.

img 850x425 vinny sklipek 01

Degustaci vybraných lokálních vín si můžete objednat jak u nás na recepci hotelu, nebo přímo u firmy WINVIN na e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel: +420 724 308 254.

Restauracehotelu Salety ve Valticích

Připraveno je pro vás posezení ve stylovém nekuřáckém interiéru s klenbovým stropem z 18. století i na zahrádce s výhledem na hlavní průčelí valtického zámku.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.