Café-wine-bistrohotelu Salety ve Valticích

V Hotelu Salety je pro vás připraveno posezení ve stylovém nekuřáckém interiéru s klenbovým stropem z 18. století. Samozřejmostí v naší nabídce je i prémiová káva značky Davidoff a kvalitní vína od místních vinařů. Prostory s kapacitou 60 míst lze rezervovat jak pro soukromé, tak firemní akce.

img 850x425 restaurace 01cz

Vnitřní prostory kavárny jsou k dispozici pouze pro ubytované hosty a pro veřejnost ve výdejním okénku.

Venkovní posezení hotel Salety Valtice

Zahrádka s výhledem na hlavní průčelí valtického zámku pojme kolem 40 osob. Využívá se převážně v letních měsících. Můžete využít stíněné posezení za hotelem, nebo v romantickém průchodu s dětským koutkem.

img 850x425 venovni posezeni20 01

Svou osobitou atmosférou a umístěním je Hotel Salety ideálním místem pro pořádání svatební hostiny, rodinné oslavy i firemního večírku. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vinný sklípek hotel Salety Valtice

Valtice jsou Hlavním městem vína. Hotel Salety vám nabídne profesionální degustace a ukáže všechny krásy vína i historie. Ve spolupráci se společností WINVIN jsme otevřeli útulný vinný slípek.

img 850x425 vinny sklipek 01

Degustaci vybraných lokálních vín si můžete objednat jak u nás na recepci hotelu, nebo přímo u firmy WINVIN na e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel: +420 724 308 254.

Café-wine-bistrohotelu Salety ve Valticích

Připraveno je pro vás posezení ve stylovém nekuřáckém interiéru s klenbovým stropem z 18. století i na zahrádce s výhledem na hlavní průčelí valtického zámku.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.