Firemní akceUbytování, restaurace, školící mítnost nebo vinný sklípek, kde poznáte podstatu vína.

Hotel Salety v centru Valtic je svou výhodnou polohou a vybavením ideálním místem pro pořádání firemních akcí. Připravena je pro vás vybavená restaurace s možností venkovního posezením v historickém podloubí, nebo zahrádka a s poutavým výhledem na zámek. K dispozici je vinný sklípek, který profesionální degustací zpestří vaši akci. Pronájem salonku vč. vybavení: flipchart, dataprojektor, promítací plocha, Wi-Fi připojení.

Restaurace a venkovní posezení s kapacitou až 60 míst pro vaši akci

Připraveno je pro vás posezení ve stylovém nekuřáckém interiéru s klenbovým stropem z 18. století. Prostory restaurace lze rezervovat jak pro soukromé, tak firemní akce. V příjemném prostředí restaurace si můžete pochutnat na pokrmech regionální i světové kuchyně.

img 850x425 restaurace 01

Zahrádka s výhledem na hlavní průčelí valtického zámku pojme kolem 40 osob. Využívá se převážně v letních měsících.

 

Školící místnost v uzavřeném podloubí s kapacitou až 35 míst

vybavená místnost v historickém podloubí zaručuje diskrétní a ničím nerušené školení. Její lokace vedle restaurace zaručuje pohodlí a dostupnost občerstvení v průběhu vaší akce.

 skolici mistnost valtice

 

Vinný sklípek ideální pro degustace, nebo netradiční školící místnost

Nově jsme pro vás ve spolupráci s společností WINVIN otevřeli útulný vinný slípek přímo v prostorách Hotelu Salety. Degustaci vybraných lokálních vín si můžete objednat jak u nás na recepci hotelu, nebo přímo u firmy WINVIN na e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel: +420 724 308 254.

img 850x425 vinny sklipek 02

 

Ubytování hotel Salety Valtice

Nabízíme ubytování v sedmi pokojích typu standard, pěti pokojích exclusive s výhledem na zámek, jednom bezbariérovém pokoji a třech velkoryseji řešených aparmá. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny na úrovni ****.

img 850x425 svatba pokoj 01

Jejich samozřejmou součástí je TV se satelitními programy, Wi-fi připojení k internetu, lednička a pohodlná koupelna s fénem. Součástí ceny za ubytování je snídaně podávaná v hotelové restauraci, parkování přímo před hotelem a bezplatné připojení k internetu.

Firemní akceubytování, restaurace, školící mítnost nebo vinný sklípek, kde poznáte podstatu vína

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.