Firemní akceUbytování, café-wine-bistro, školící místnost

Hotel Salety v centru Valtic je svou výhodnou polohou a vybavením ideálním místem pro pořádání firemních akcí. Připraveno je pro vás Café-wine-bistro s možností venkovního posezením v historickém podloubí, nebo zahrádka a s poutavým výhledem na zámek. Pronájem salonku vč. vybavení: flipchart, dataprojektor, promítací plocha, Wi-Fi připojení.

Café-wine-bistro a venkovní posezení s kapacitou až 60 míst pro vaši akci

Posezení ve stylovém nekuřáckém interiéru s klenbovým stropem z 18. století. Prostory s kapacitou 60 míst lze rezervovat jak pro soukromé, tak firemní akce. Zahrádka s výhledem na hlavní průčelí valtického zámku pojme kolem 40 osob. Využívá se převážně v letních měsících. Můžete využít stíněné posezení před hotelem, nebo v romantickém průchodu s dětským koutkem.

img 850x425 restaurace 01

Svou osobitou atmosférou a umístěním je Hotel Salety ideálním místem pro pořádání svatební hostiny, rodinné oslavy i firemního večírku. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Školící místnost v uzavřeném podloubí s kapacitou až 35 míst

vybavená místnost v historickém podloubí zaručuje diskrétní a ničím nerušené školení. Její lokace vedle restaurace zaručuje pohodlí a dostupnost občerstvení v průběhu vaší akce.

 skolici mistnost valtice

 

Ubytování hotel Salety Valtice

Nabízíme ubytování v sedmi pokojích typu standard, pěti pokojích exclusive s výhledem na zámek, jednom bezbariérovém pokoji a třech velkoryseji řešených aparmá. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny na úrovni ****.

img 850x425 svatba pokoj 01

Jejich samozřejmou součástí je TV se satelitními programy, Wi-fi připojení k internetu, lednička a pohodlná koupelna s fénem. Součástí ceny za ubytování je snídaně podávaná v hotelové restauraci, parkování přímo před hotelem a bezplatné připojení k internetu.

Firemní akceubytování, café-wine-bistro, školící místnost

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.