Sleva na Salon vín

Degustační expozice Salonu vín se otevře ve svátek 17. 11. 2023 (Den boje za svobodu a demokracii) otevřena jako ve standardní páteční otevírací dobu. K dispozici vám budeme v čase 10:30-18:00 hod.
Brány letošní expozice se uzavřou 16. 12. 2023.

Naši zákazníci mají možnost zakoupit vstup na degustaci do Salonu vín (program A - 120 min) se slevou 10 %. Běžná cena 599 Kč/os, cena u nás 540 Kč/os. Lze jej zakoupit formou rezervačního formuláře na našich stránkách.

Neváhejte a využijte volného dne nejen k oslavě svátku, ale i k ochutnání vín oceněných zlatou medailí Salonu vín ČR 2023. A nejen jich - v rámci doplňkových kolekcí se můžete seznámit i s víny, která byla oceněna na nominačních soutěžích pro příští ročník Salonu vín a vybranými víny z mezinárodních soutěží GRAND PRIX VINEX a OENOFORUM.

Salon vín ČR je naše nejvyšší národní soutěž vín a je trojkolová. První kolo obsahuje celkem 5 nominačních soutěží (Národní soutěž vín) v jednotlivých vinařských podoblastech. Na základě nominace z podoblastních kol postupují vína do prvního kola celostátního hodnocení, ze kterého postoupí nejlepších 400 vín do druhého – finálního kola. Na základě hodnocení z finálního kola je vybrán šampion, vítězové kategorií, nejlepší kolekce, 100 nejlepších vín oceněných zlatou medailí Salonu vín ČR a dále jsou dle statutu soutěže oceněna další vína stříbrnou medailí Salonu vín ČR.

Více informací na webu: www.vinarskecentrum.cz

Těšíme se na vás

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.