Podzimní balíček

Podzim plný barev a odpočinku v centru Valtic. Akční balíček pro 2 osoby a dítě na 2 dny v hotelu Salety Valtice.
Platnost ST - NE

  • 2 noci pro 2 osoby v pokoji Standard
  • polopenze
  • 1 dítě do 12 let na pokoji zdarma

V blízkosti hotelu

Valtický zámek - Původně gotický hrad z 13. století byl přestavěn na renesanční a později barokní zámek. Do dnešní podoby byl přestavěn v letech 1643–1730. Zámek tvoří třípatrová čtyřkřídlá budova s ​​konírnou, jízdárnou, galerií, rokokovým divadlem a kočárovnou. Z renesančního období se zachovaly dvě nárožní věže, od kterých vedou nízká boční křídla uzavírající s hlavní budovou čestný dvůr.

Zámecký park je ideální pro příjemné chvíle třeba při naučné stezce parkem. Seznámíte se nejen s flórou a faunou parku, ale také s několika stavbičkami, které v parku zůstaly jako upomínka na jeho podobu v 18. století (sochy z antické mytologie, Žabí sklep, umělá jeskyně Peklo). Park má rozlohu 14,6 ha a roste v něm 22 druhů jehličnanů a 63 druhů listnáčů. Součástí parku je i unikátní bylinková zahrada.

Salety v okolí - Kromě blízkého zámku a rozlehlého parku jste obklopení vinicemi a historickými stavbami v přírodě zvanými Salety. Pokud chcete poznat všechny není nic jednoduššího než nás navštívit a naplánovat cestu k jejich poznáni: Apollónův chrám, Belvedér, Dianin chrám, Hraniční zámeček, Janův hrad, Kaple sv. Huberta, Kolonáda na Rajstně, Lovecký zámeček, Maurská vodárna, Minaret, Nový dvůr, Obelisk, Rybniční zámeček, Tři Grácie, Zámeček Lány, Zámeček Pohansko.

Cena pro 2 osoby a dítě / 2 noci (platnost ST - NE)
4 599 Kč
Těšíme se na vás

 

шаблон joomla для ресторана

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Informace Souhlasím