Loading
http://www.hotelsalety.cz/modules/mod_image_show_gk4/cache/showcase.160824_890x500cz_podzim-sleva_04_01gk-is-126.pnglink
http://www.hotelsalety.cz/modules/mod_image_show_gk4/cache/showcase.890x500_winvin15_01_01agk-is-126.pnglink
http://www.hotelsalety.cz/modules/mod_image_show_gk4/cache/showcase.890x500_cyklo_01_03gk-is-126.pnglink
«
»
  1. 1
  2. 4
  3. 7

Změna otevírací doby restaurace
Restaurace v pondělí uzavřena, neděle otevřeno do 18h.

  1. Hotel
  2. Standard
  3. Exclusive
  4. Apartmá
Cloud Pro logo

Hotel Salety

Vítejte na stránkách Hotelu Salety. Hotel Salety se nachází v těsné blízkosti městského muzea a zámku Valtice, který tvoří významnou součást Lednickovaltického areálu zapsaného na seznam UNESCO již v roce 1996. Hotel nabízí atraktivní ubytování v historickém centru města s poutavým výhledem na zámek. více...

Umbrella Pro logo

Pokoje standard

Pokoj Standard je stejně jako ostatní pokoje Hotelu Salety vybaven na úrovni ****, jeho součástí je TV se satelitními programy, Wi-fi připojení k internetu, lednička a pohodlná koupelna s fénem. Pokoj Standard poskytuje útulné ubytování v pohodlně vybavených pokojích. Každý z pokojů v této kategorii je vyzdoben v duchu jednoho ze Saletů – staveb v přírodě, má svou osobitou atmosféru a originální výzdobu.
více...


 
Součástí je základní snídaně (konvička snídaňové kávy nebo čaje a domácí koláč), kterou podáváme v hotelové restauraci od 7:00 do 10:00. Parkování přímo před hotelem poskytujeme našim hostům ZDARMA.

Curve Pro logo

Pokoje Exclusive

Pokoj Exclusive je stejně jako ostatní pokoje Hotelu Salety vybaven na úrovni ****, jeho součástí je TV se satelitními programy, Wi-fi připojení k internetu, lednička a pohodlná koupelna s fénem.
V pokoji Exclusive můžete obdivovat původní trámové stropy a vychutnat si výhled na Valtický zámek. Každý z pokojů v této kategorii je vyzdoben v duchu jednoho ze Saletů – staveb v přírodě, má svou osobitou atmosféru a originální výzdobu. více...Součástí je základní snídaně (konvička snídaňové kávy nebo čaje a domácí koláč), kterou podáváme v hotelové restauraci od 7:00 do 10:00. Parkování přímo před hotelem poskytujeme našim hostům ZDARMA.

Voice Pro logo

Apartmá

Apartmá Hotelu Salety je ideálním řešením pro hosty preferující prostor a v neposlední řadě také rodiny s dětmi. Dvě oddělené místnosti vám poskytnou vytoužené soukromí. Stejně jako i ostatní pokoje Hotelu Salety je vybaveno na úrovni ****. Vybaven TV se satelitními programy, Wi-fi připojení k internetu, lednička a pohodlná koupelna s fénem. více...Aparmá nabízí klidné a prostornější ubytování s osobitou výzdobou v duchu jednoho ze Saletů – staveb v přírodě. Součástí ceny za ubytování je základní snídaně (konvička snídaňové kávy nebo čaje a domácí koláč), kterou podáváme v hotelové restauraci od 7:00 do 10:00. Parkování přímo před hotelem poskytujeme našim hostům ZDARMA.

Stravování

V restauraci Hotelu Salety vás rádi uvítáme denně od 10:00 do 20:00 hodin, od dubna do září do 22:00 hodin. V naší nabídce najdete prémiovou kávu Davidoff, alkoholické i nealkoholické nápoje, pochoutky regionální a světové kuchyně. Naše snídaňová nabídka zahrnuje teplou i studenou kuchyni, horké nápoje, džus a pečivo.

Služby

V hotelové recepci Vám rádi poskytneme základní turistické informace a nabídneme přehled aktuálních kulturních akcí ve Valticích. Akceptujeme platební karty Visa, MasterCard, EuroCard. Hostům garantujeme parkování před hotelem zdarma a bezplatné připojení k Wi-Fi.

Ubytování

Ubytování v sedmi pokojích typu standard, pěti pokojích exclusive s výhledem na zámek, jednom bezbariérovém pokoji a třech velkoryseji řešených aparmá. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny na úrovni ****. Cena za ubytování zahrnuje snídani podávanou v hotelové restauraci od 8:00 do 10:00 hodin.